POSAO

TAKEUCHI SRBIJA iz Čeneja, Novi Sad, oficijalni partner nekoliko renomiranih svetskih proizvođača u oblasti prodaje, iznajmljivanja i servisiranja građevinskih mašina i opreme ima potrebe za proširenjem svog tima i traži odgovarajuće osobe na sledećoj poziciji:

                                                                           TERENSKI SERVISER GRAĐEVINSKIH MAŠINA

Novi Sad, 1 izvršilac

Opšti uslovi:

  • Radno iskustvo na poslovima servisiranja i održavanja mašina je obaveza
  • Poznavanje rada na računaru - MS Windows okruženje
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Spremnost za rad na terenu i prekovremeni rad

Posebni uslovi:

  • SSS/VKV-KV: mehaničar-hidrauličar

Opis poslova:

  • Terensko servisiranje građevinske mehanizacije (građevinske mašine za zemljane radove-hidraulika i mehanika- hidraulični bageri)
  • Radionički remont mašina i opreme

Ukoliko želite da se priključite našem timu, pošaljite nam Vašu prijavu sa biografijom na adresu:

                                                                                Takeuchi RS d.o.o.Ogledna Polja 55, Čenej

                                                                                   Aplicirati na: info@takeuchi-srbija.com

                                                                                     Kontakt telefon: 060/88-11-035 Milan

                                                                lsključivo kandidati koji su ušli u uži izbor biće pozvani na intervju.